Hakkımızda

IT Otomasyon ve Elektronik Devre Tasarımı ; Ar-Ge grubumuzun akıllı ev otomasyonu ve gömülü yazılımlar geliştirilerek buradan elde ettiğimiz bilgi birikimi ile özel ve kamu sektörüne dönük web tabanlı, IT otomasyon ve kontrol devreleri tasarımı ve gömülü yazılımlar ile yönetim bilgi sistemleri, iş süreçleri ve karar destek sistemleri geliştiriyoruz.


Yazılım Geliştirme ; Teknolojik ihtiyaçlara yönelik Ar-Ge ve inovasyon projelerimizle özel ve kamu sektörüne çeşitli yazılımlar geliştirerek anahtar teslimi projeler yapıyoruz. Bu projeler arasında 2009 yılında İzmir Valiliği için başlattığımız Afet ve Acil Durum Yönetim Bilgi Sistemi yazılımız birçok ilde kullanılmaya başlanmıştır. Üçüncü sürümümüzde bütün illeri kapsayacak şekilde TR-Aybis olarak Afet ve Acil Durum öncesi, anı ve sonrasında yapılan tüm faaliyetleri kapsayan yeniliklerimizle devam etmektedir.


Eğitim ; Türkiye’de ilk defa bilgisayar uygulamalı muhasebe ve işletmenlik kursları düzenleyerek bilgisayar okur-yazarlığı konusunda sayısız insanımızın iş sahibi olması sağlanmıştır.


Yola Çıkış ; İdealist insanlar olarak; 1990 yılında çıktığımız yolda sürekli gelişmeyi bilgisayar yazılım ve donanımında teknolojik yenilikleri, çözüm odaklı çalışmayla müşteri memnuniyetini, sektörde öncü olmayı ilke edindik.